הורות משותפת - בנק זרע מול הורות משותפת

בייבי לי - אתר הכרויות לעשות ילד ביחד.   


בייבי לי. יוצרים משמעות חדשה לחיים שלך! 
 

מזל טוב, נולד ילד נוסף לחברים אשר הכירו באתר, מעורר השראה? תשפטו בעצמכם קראו כאן

    חפש
 

בנק זרע מול הורות משותפת

 

בנק הזרע מול הורות משותפת

נדמה כי הורות משותפת עבור נשים רבות מהווה אלטרנטיבה לבנק הזרע, אותן נשים מאמינות כי יש חסרונות לבנק הזרע ויש השלכות חמורות למצב בו אין אב נוכח ופעיל בחיי הילד.

קל לרבות שפונות לבנק הזרע לשכוח זאת, קל להן לותר על ההתמודדות הכרוכה בחיפוש אחר מועמד נכון, מובן מאיליו שחיפוש כזה הוא מתיש, או יכול להיות קשה אך האם האלטרנטיבה טובה מספיק?

האם מישהי באמת מוכנה למשמעויות שלילד שלה אין אב?

המשמעויות הן לא רק כלכליות, שגם להן יש משקל. הן בעיקר ריגשיות, החוזר של אב לילד שנולד מתרומת זרע של בנק הזרע הוא אינ סופי ולכל ימיו, כך גם הקשיים להכיל את זה לא יגמרו לעולם.

מצד שני, אותן נשים המוותרות על שותף להורות חושבות כי "אין לי צורך להתפשר עם אף אחד, אף אחד לא יקח לי את הילד פעמיים בשבוע וכל סוף שבוע שני" , אמנם זה נכון אבל שהן אומרות זאת הן רואות בעיני רוחן איש זר הנוטל את הילד, הן לא רואות ממש איש מוערך ואהוב, גבר נכון.

מה זה אומר עליהן? שהן לא מאמינות שהן יוכלו לבחור נכון, שאין גברים טובים? אולי גם זה וגם זה,

אם זה נכון אז מה הן יגידו כשאישה אחרת תגיד זאת על הילד שלהן עצמן? אולי האמונה שאין גברים טובים היא כשלעצמה סוג של אי הערכת המין הגברי כולו, דבר שבטח מצביע עליהן יותר מאשר על המין הגברי.

התפקידים של אם ואב עבור ילד הם כתפקידי השמש והירח בעולם, צריך את שניהם, ויש חשיבות להכיר בכך, האלטרנטיבה להורות משותפת פתוחה היום יותר מתמיד והיא נדמיית כאופציה טובה יותר מלגדל ילד ללא אב. מובן מאיליו שחשוב לבחור נכון.

כניסת חברים

הירשם

עוד באתר