הורות משותפת - מאמרים

בייבי לי - אתר הכרויות לעשות ילד ביחד.   


בייבי לי. יוצרים משמעות חדשה לחיים שלך! 
 

מזל טוב, נולד ילד נוסף לחברים אשר הכירו באתר, מעורר השראה? תשפטו בעצמכם קראו כאן

    חפש
 

מאמרים

 • איך למצוא שותף להורות?

  אם  אתם כמהים לתינוק אתם לא לבד. רבים מבקשים להביא תינוק לעולם ולגדלו באושר. אחרים מצליחים להשיג זוגיות ולגדל הילד בתוך תא משפחתי רגיל - אבא אמא ילדים, אבל..מי אמר שילד מאושר גדל רק במסגרת נישואים? מי מסכים עם הקביעה ש "נישואים לא מפרקים בגלל הילדים" ? מי ילד מאושר יותר? זה שהוריו הנשואים לא מסתדרים, או זה שהוריו מקיימים קשר חברי ומשותף בשני בתים שונים?

 • על נישואין מול הורות משותפת

  הורות משותפת אינה טובה יותר מנישואים,זה בולשיט, אינה גרועה יותר מנישואין,זה גם בולשיט. הורות משותפת היא פתרון מצוין למי שיכול ורוצה בחברות, הערכה, שיתוף אמיתי מתוך התחשבות, וכמובן...רוצה ילד.
 • ראיון עם אלה אמירי, מטפלת משפחתית מוסמכת, מכון אדלר

  "...זה הכול אנשים. כל אחד מהמינים צריך דמות הזדהות, גם גברית וגם נשית,אבל הוא צריך דמות מכל מין, תפיסת העולם לגבי גברים ונשים מתחילה תמיד מהבית..."
  לאלה אמירי, מטפלת משפחתית מוסמכת ממכון אדלר, יש הרבה מה לומר על הורות, זוגיות, רווקות מאוחרת ועוד...

 • ריאיון פתוח עם יובל גיל, עו"ד מומחה לענייני משפחה

  לראיון עם עו"ד יובל גיל,46, באנו לאחר שענה על שאלות רבות בנושאים הקשורים לחוק,להסכם משפטי ולאחר שידענו (חוכמה גדולה ) כי יובל הוא עורך דין אשר בטוח יצדד לעריכת הסכם, הצגנו שאלות ומה שקרה היה פחות חד משמעי...

 • שאלות ותשובות על דיני הורות משותפת

  האם תמיד חובה לשלם מזונות? האם ישנה אפשרות להתחרט לאחר שנקבעו תנאי הסכם ראייה? האם כדאי לנסח הסכם הורות עוד לפני שהתינוק נולד? עורך הדין לענייני משפחה, יובל גיל, עשה לנו קצת סדר.

 • אימון - לראות את הנולד

  הניסיון המצטבר באימון מוכיח לנו שהכנה מדוקדקת לפני החלטות חשובות, במיוחד בהבאת ילד לעולם, יוצרת יכולת החלטה נכונה ומדויקת יותר לכל אחד, חוסכת זמן, תסכולים, מאמץ ואת כל הקשיים הנגרמים כתוצאה מבעיות שלא חשבנו עליהן.
  מערכת בייבי-לי נפגשה עם המאמנת לבנה ארנון כדי לפתוח את האפשרויות בפני כל אחד מחברי האתר להבין טוב יותר מה נכון לו בדרך להורות המשותפת.

 • ראיון עם המאמנת לבנה ארנון

  "יש פה שותפות ולא התאהבות, בהתאהבות אנו עוצמים עיניים מבלי לחשוב שעלולות להיות בעיות. במקרה שלנו, אנו באים ממקום מפוקח, כאישה ואם אני רוצה לילדי אבא טוב, חכם, נראה טוב, בריא. זו שותפות ויש כאן בחירה וכדי לבחור עלי לדעת מה אני רוצה."
  לבנה ארנון, מאמנת אישית, דיברה איתנו על אימון (coaching), הורות ומה שביניהם.

   

 • זרע הפורענות

  חוסר התאום בין בנקי הזרע גורם לריבוי צאצאים מאותו תורם,אי ההגבלה עם התרומות,אי בדיקת הרקע של התורמים ובעיות זהות קשות מאוד מובילים למחשבה כי זהו פתרון לא קל ולא רצוי כפתרון ראשון במציאות בה ניתן לפתור את הצורך בזרע במציאת אב הולם.

 • הסיבות לנטישת מודל ההורות המסורתי

  הויכוח הציבורי בשאלת: "הבאת ילד לעולם שלא בקשר נישואים היא מעשה אנוכי או לא?" עדיין מתקיים וככול הנראה ימשיך ובאותה הלהיטות גם בעוד שנים, אך נדמה שאלו שבחרו להביא ילד לעולם מחיבור לפרטנר המבקש גם הוא להפוך להורה (מבלי להיצמד לקשר זוגי), נמנעים מלהטריד את עצמם בתוצאות הויכוח, כי בנינו, בין החתלה להנקה, למי יש זמן לויכוחים פילוסופיים?
 • תגובת הסבתות לנכד מחוץ לנישואין

  מה היית עושה אילו בתך ספרה לך שהרתה לגבר זר והחליטה ללדת ולגדל את הילד לבדה? מברכת אותה על אומץ ליבה או פוצחת במסע שיכנועים כדי למנוע את המשך ההריון? שתי הסבתות שהסכימו להתראיין לכתבה זו סיפרו על תגובותיהן השונות לבשורה.
 • לא מחכה לאביר

  משפחה גרעינית המיוצגת ע"י אבא, אמא, ילד וילדה עם פוני לצד, היא קומבינצייה אחת מתוך רבות המוצעות לבחירת הקהל הרחב. אז למה קשה לנו כל כך לשבור את המוסכמות ולהביא לעולם ילד לא בסגרת "נורמטיבית"?

 • אמא חד הורית - גרסת הסלבס

  נדמה כי זו תופעה חברתית מתפשטת: יותר סלברטאיות בארץ ובחו"ל מביאות ילדים שלא בקשרי זוגיות, ולמרות שההריון הפוטוגני נמרח על שערי מגזינים בעולם, שמו של האב הוא בגדר סוד שמור, והן בוחרות לגדל את התינוק בכוחות עצמן.
 • הורות אחרת-מפגש חברים בנושא

  התכנסנו ביום שישי לארוחת ערב,לצד העוף בתנור ובקבוק היין עלו שאלות גדולות על הורות אחרת: "האם היית שוקל להתחבר לאישה רק כדי להביא ילד?", "האם היית מוותרת על החלום להפוך לאם רק כדי לא לפספס את הגבר הנכון?", "האם הורות חשובה יותר מאהבה?"
 • רינת בדרך לבנק הזרע-ראיון

  "הבעיה היחידה שלי כמו שאני רואה אותה זה שאין לי יותר זמן לבזבז. אם הייתי יודעת על האתר "בייבילי"לפני שנתיים שלוש אז יכול מאוד להיות שהייתי בוחרת בדרך זו ומנסה לאתר בן זוג להביא איתו ילד"..
 • הורות אחרת-נשים מדברות

  אם את רווקה בת 30 וקצת ורוצה להיות אמא, האם את צריכה להמתין עד שתגיע הזוגיות הנכונה? והאם חתונה כשלב מקדים להולדת ילדים זו לא נורמה קצת מיושנת? שאלנו נשים שחצו את גיל ה-30 מה דעתן..

 • הורות אחרת מול נשואין-עמדה

  קיימת ביקורת מצד "מביני דבר" מטעם עצמם ואחרים אודות הורות אחרת או הורות משותפת, הביקורת נובעת מסיבות חשובות הכוללות את טובת הילד בראש ובראשונה, והרי ברור לכל כי זהו הדבר היקר העומד לדיון.
  אולם השאלה הגדולה היא מה צריך ילד..
 • ראיון: נעמה סבג-שמש יועצת ומנחת הורים

  ומה קורה במודל משפחתי אלטרנטיבי, בו ההורים לא מנהלים חיי זוגיות וההכרות ביניהם שונה מאופי הקשר שנרקם בין בני זוג? איך בונים הורות בריאה ללא זוגיות, ואיך יוצרים הורות משותפת אמיתית למען טובת הילד? האם ההתיחסות לשלל סוגיות הורים-ילדים חייבת להיות מעמיקה ופרטנית עוד לפני ההריון? ראיון עם נעמה סבג-שמש יועצת ומנחת הורים
 • ראיון: חלי ברק שטיין, פסיכולוגית חינוכית מומחית

  אז מה בעצם עונים לילד ששואל הרבה שאלות ואיך מסבירים לו שהמשפחה שלו שונה? איך נוכל להיות הורים טובים יותר והאם למודל ההורות המשותפת יש השפעות מיוחדות על התפתחות הילד? כל התשובות בראיון עם חלי ברק שטיין, פסיכולוגית חינוכית מומחית 

 • יום המשפחה בגנים-שנות ה-2000

  האם התפתחות של מודלים משפחתיים אלטרנטיביים מציבה אתגר מורכב לאנשי החינוך? האם הגיוון שינה את האופי בו מציינים את יום המשפחה? איך והאם מסבירים לילדי הגיל הרך את מגוון המשפחות הקיים ואיך מקבלים ילדים ממשפחות אלטרנטיביות את העובדה שאינם חיים בתא משפחתי רגיל כפי שחיים מרבית הילדים? שירלי גולן יצאה לדבר עם הגננות..

   

 • בואו נדבר על כסף

  האם גידול ילד במודל של הורות משותפת מקשה על האופן בו חולקים את הנטל הכלכלי? ואיך בכלל יוצרים את החלוקה הזו ומבטיחים שהיא תספק את צרכי הילד ללא חיכוכים ומאבקים? האם הנטל צריך להיות שיוויוני או לפי מידת המעורבות של כל צד? ואולי הכסף בכלל לא קשור בכמות השטרות, אלא מבטא יותר תחושות וצרכים רגשיים?

 • ראיון: סילביה ביז'אוי , פרופסור לסוציולוגיה

  אמא ואבא בשני בתים נפרדים, אמא ללא אבא, שני אבות, שתי אמהות, אבא ללא אמא. האם רק לפני 30 שנה מישהו בכלל תיאר לעצמו שמשפחות יכולות לכלול הגדרות שונות והרכבים מגוונים?

 • סיפור ההצלחה של זיו ושירה

   "תמיד ידעתי שאני רוצה להיות אבא", מספר זיו ,44, איש מחשבים מתל אביב. "כבר מגיל צעיר היה לי קשר טוב עם ילדים, ובעצם אחת הסיבות העיקריות שרציתי להתחתן, בניגוד לזהות המינית האמיתית שלי, נבעה מהפחד שלי לחיות ללא הגשמת האבהות".
 • "ילדי בנק הזרע"-הרהורים על הסרט

  כתבה על ההשלכות הלא פשוטות של בחירה להביא ילד מבנק הזרע. איך אמר גיבור נוסף בסרט, יהונתן בן ה-14? "מאז שאני זוכר את עצמי תמיד חיפשתי אבא. היתי מסתובב ברחוב ואומר לאנשים אתה רוצה להיות אבא שלי..."? האופי שלי שונה משאר המשפחה שלי. כנראה שזה כן בא מהתורם וגורם לתהות..."

   

 • הרב שרלו מדבר על הורות אחרת

  הרב שרלו, אחד הרבנים הנשאלים ביותר בנושאי הלכה מתייחס להורות אחרת.האם לפי ההלכה, מצוות פרו ורבו ניתנת למימוש רק במסגרת נישואין? מהי התיחסות ההלכה לנושא הורות בקרב קהילת הומומאים ולסביות? כיצד מקבל הציבור הדתי את המודלים האלטרנטיבים להורות ועוד..
 • ויקי ויובל- סיפור ההצלחה של הורות משותפת

  לפני ארבע שנים, לאחר מחשבות רבות, נרשמה ויקי סלמון, 42, מרמת גן לאתר הכרויות למציאת פרטנר להורות. הגבר הראשון אליו פנתה היה יובל פרבר, 47, מנהל תרבות במרכז יום. הם קבעו להיפגש ולאחר חצי שנה של הכרות, החליטו להביא ילד לעולם. היום הם מגדלים ביחד (ולחוד) את מעיין..
 • תומר ושלמה-סיפור הצלחה

  תומר רשף, 40, ספרית מתל אביב (בעלת מספרת "תומר רשף") אמא כבר עשר שנים.אולם, ה'מירוץ' אחר האמהות החל כבר לפני 15 שנה, כשהיתה בת 25 ויותר מכל רצתה ילד. את שלמה פלסנר (47) ועידו בורנשטיין (40) הכירה ב'שידוך' שהוביל להולדת בנה הבכור, רועי. כעבור מספר שנים, התחתנה עם מיכאל סביניק (36) והביאה לעולם שני ילדים נוספים, גור ואסי. זהו סיפורה של הורות משותפת, הנחלקת בין שני בתים לצד הורות 'מסורתית', תחת קורת גג אחת

 • הורות אחרת - המלצות לחיפוש נכון

  אז מה עושים מכאן והלאה? איך נערכים ל'דייטים'? במה שונים דייטים להורות מדייטים רומנטיים? האם צריך לחפש את ה'קליק'? האם להעלות את כל הסוגיות כבר בפגישה הראשונה או בהדרגה? ומה קורה אם לוקח זמן למצוא את הפרטנר המתאים? אסתה ברודצקי -קאופמן, מאמנת אישית לדייטינג ולהגשמת זוגיות עונה לכל השאלות..
 • ראיון: דני בראוך-פסיכולוג קליני

  אז, איך בונים הורות בטוחה, חושבת ויציבה, המתפרסת על שני בתים? האם דילמות של הורים במשפחות אלטרנטיביות שונות מדילמות של הורים במשפחות הטרוסקסואליות?האם ילד הגדל במודל משפחתי אלטרנטיבי צפוי לקשיים חברתיים, מעצם זה שהוא 'לא כמו כולם'? דני בראוך, פסיכולוג קליני בראיון על הורות אחרת... 

 • ראיון: אתי פז, מנהלת הקליניקה במכון אדלר

  אתי פז, מנהלת הקליניקה לטיפול בזוגיות, בפרט ובמשפחה במכון אדלר מייעצת איך כדאי להיערך להורות משותפת בצורה נכונה, מה כדאי לדעת ולהפנים מראש ועל מה חשוב להקפיד מרגע שהילד נולד ואתם הופכים למשפחה.

 • ראיון: ומה אומרת הפילוסופיה?

  על הורות משותפת, משפחות חדשות ומודלים ישנים וחדשים של משפחה. דר' תמי אילת-יגורי , מרצה לפילוסופיה  נשאלת על השינויים בסדר החברתי בעקבות המודלים החדשים של משפחה והורות משותפת ומספקת לנו תובנות בדרך להורות אחרת..

 • ראיון עם גיל ונטורה פסיכולוג ויועץ להורות

  "כשאתם מגדלים ביחד ילד, אתם מנהלים סוג של זוגיות – וחשוב שתמיד תזכרו את זה", אומר גיל ונטורה, פסיכולוג ויועץ, מרצה בתחומי החשיבה היצירתית וההורות. לדבריו, אתם צריכים לעבוד על היחסים שלכם ולהקפיד על ערוצי תקשורת פתוחים. גיל ונטורה בראיון הנוגע באתגרי ההורות האחרת וביצירתיות כדרך להורות טובה יותר.. 

 • ראיון: דר' רות קלדרון ממכללת עלמא

  "אנחנו בעיצומה של מהפיכה חברתית, במהלכה נוצרות משפחות מסוגים חדשים. המסורת יכולה לשמש להן מקור השראה משמעותי". כך אומרת ד"ר רות קלדרון, יו"ר עלמא - בית לתרבות עברית. ראיון מרתק על משפחתיות והורות אחרת מימים עברו ועד היום.. 
 • הורות אחרת וזוגיות-הולך ביחד?

  מדוע קשה לנו כל כך לוותר על הפנטזיה הרומנטית של זוגיות, חתונה, בית עם אבא ואמא וילד? וכשכבר אנחנו מחליטים לוותר, מדוע לחלקנו קשה להתמקד רק בהבאת ילד לעולם ובמקביל להחלטה זו, אנו ממשיכים עדיין לחפש זוגיות? גילי בר ויעל דורון מ"מכון זוגות" בראיון שופע תובנות..

 • ראיון: סיגל אלבז- הורות בעלת מודעות רגשית

  איזו הכנה עצמית אמור לעבור אדם לפני שהוא הופך להורה? איך יוצרים תקשורת יעילה בין שני הורים שאינם חולקים מעורבות רגשית? האם הורה במודל הורות משותפת - שלא נמצא עם הילד 24 שעות ביממה - צריך לנהוג ברגישות מסוימת או להפגין תשומת לב מיוחדת בתקשורת עם הילד?  סיגל אלבז, עובדת סוציאלית המטפלת בילדים ומשפחות עונה על כל השאלות..
 • ראיון: מרתה פנחסי-פסיכולוגית קלינית

  האם קשר עם ילד עשוי למלא את החוסר בזוגיות, או שזוגיות צריכה להמשיך להיות משאת נפש בחיי ההורה? 

  האם ילדים לשני הורים שאינם חולקים מרחב מחייה משותף ומעורבות רגשית, גדלים להבין בצורה אחרת את מושגי הזוגיות והרומנטיקה?  איזה מצבים מיוחדים עלולים להתעורר בעקבות הבחירה בהורות משותפת ולמה כדאי לשים לב? ראיון מרתק עם הפסיכולגית הקלינית מרתה פנחסי

 • ראיון: דר' עלי כ"ץ מדבר על אבהות בשנות האלפיים

  מדוע גברים הופכים לאבות? האם אפשר לדבר על הורות שיוויונית? מה קורה לגברים בקשר כשנולד ילד? האם האבות החדשים שונים ממודל האבהות שגדלו איתו? מה קורה לגבר ולאבהות שלו אחרי גרושין? שירלי גולן פגשה את דר' עלי כ"ץ, פסיכולוג קליני, לשיחה על האבהות של המין החזק (חלש?!)..

 • מה גברים חושבים? שיחת גברים על הורות משותפת

  מה הם, הגברים, באמת חושבים על אבהות, משפחה, זוגיות ומודלים אלטרנטיביים?  האם הגברים מתייחסים לאבהות כמו הנשים לאימהות? האם הם רוצים לשאת בנטל גידול הילדים באופן שוויוני? שירלי גולן יצאה לברר עם גברים אם יש גבר "חדש" או שרק קוראים על זה בעיתון...

 • האם זוגיות חייבת להיות מונוגמית?

  תארו לכם עולם בו מיניות היא לא ביג דיל, וגברים ונשים מקיימים יחסי מין באופן חופשי, גם אם הם נשואים. עולם בו האהבה מופרדת מהמיניות וקנאה מינית מתחלפת בפירגון ובגיוון. נשמע מעניין? כתבה מרתקת בעקבות ספר רב מכר בנושא
 • שאלות ותשובות בנושא המשפטי-כתבה שניה

  מה קובע הדין בענייני זכויות וחובות ההורים במודל של הורות משותפת?  מה קובע החוק בישראל בענין הסדר המזונות? עו"ד שמואל מורן מרחיב ומאיר סוגיות משפטיות בהורות משותפת. כתבה שניה בנושא.

 • הפן הביולוגי של הורות אחרת

  אז אחרי שנמצא הפרטנר המתאים, אחרי שהכרתם, התחברתם ודנתם בכל הסוגיות הרלוונטיות, אפילו חתמתם על הסכם אזרחי - הגיע סוף סוף החלק המעשי. במילים אחרות, תכל'ס איך עושים ילד שלא כדרך הטבע (במידה ובחרתם, כמובן, להשאיר את המין מחוץ לענין)?

 • ראיון: ויקי שול, הנחיות להורות משותפת

  מהן ההתלבטויות המרכזיות לפני הורות משותפת? מהו התהליך שיכין היטב לאתגר הגדול הזה? מה הקשר של כל זה למודעות עצמית ואיך בכלל לגשת לכל זה? ויקי שול, מטפלת משפחתית בראיון עשיר בתובנות...

 • איך להיכשל במציאת שותף להורות?

  הכתבה הזו מעצבנת. פשוט לא לעניין, ואנו ממליצים להמנע ממנה.
 • פרופ' עמוס רולידר בשיחה על הורות אחרת

  פרופסור עמוס רולידר מתייחס לנושא הורות אחרת באופן נחרץ, לדבריו הורות היא מקצוע והחשוב מכל הוא המחויבות ההורית, ראיון עם מומחה שאינו מהסס להיות נוקב וברור, הורות היא הורות!
 • איילה ודני- סיפור הצלחה

  אייילה ודני הם סיפור נכון מכל בחינה, זהו סיפור על תקשורת, הבנה, מחשבה ולב בדרך להורות אחרת מקסימה, לקרוא ולהבין מהי הדרך האמיצה לעשות הורות משותפת באושר.
 • הסכם או לא הסכם?

  מחשבות הערות והארות בנושא ההחלטה אם לעשות הסכם הורות משותפת, על הרגישות והדילמות הכרוכות במעשה כזה.

 • ראיון נוסף עם עו"ד יובל גיל

  ראיון מאיר עניים עם העו"ד והמגשר יובל גיל ובו עצות ותובנות כיצד לנהוג בדרך להורות משותפת.
 • אמא, מה זה אלטרנטיבי?

  הפסיכולוג דני בראוך מסביר על האופן בו מתנהלת משפחה אלטרנטיבית ועל לא מעט יתרונות הגלומים בה..
 • שלושה פלוס ילד

  סיפורם של עופר וערן, סיפור של הורות משותפת הכוללת שני אבות ואם.
 • סיפור הצלחה- תינוקת נולדה בבייבי לי

  תינוקת נולדה בביבי לי וההורים המאושרים תמר ואבי מספרים את סיפור הכרותם ותובנות חשובות בדרך לגידול יהלי בהורות אחרת..
 • ילדים תחת חוזה. אפשר?

  כתבה בעקבות הסרט "ילדים תחת חוזה" אשר שודר בערוץ 2 והציג את תופעת ההורות המשותפת כמובילת השינוי בדרך בה מביאים ילדים לעולם.

 • סינגלטונים, לבד והורים.

  על אנשים החיים לבד מבחירה ובדרך להורות משותפת.
 • הורות משותפת או נישואין

  על הנורמות בהתיחסות החברה למושגים הללו
 • אלי מלכה בדרך להורות

  אלי מלכה, 44, מחפש שותפה טובה להורות משותפת, זה הסיפור שלו..
 • רפי כהן מחפש הורות משותפת

  רפי כהן, 46, בראיון אישי על דרכו בחיפוש שותפה להורות
 • משפחה וחברים כיועצים

  על חשיבות המשפחה והחברים בדרך להורות אחרת
 • עודד היילינגר מחפש שותפה

  עודד היילינגר מספר על דרכו לחיפוש שותפה להורות
 • בנק הזרע מול הורות משותפת

  על הצורך לעשות ילד בהורות משותפת מול אלטרנטיבת בנק הזרע
 • מקומו של האב

  "שיהיה אב בסביבה" מה זה אומר?
 • השיחה שלא היתה

  שיחה שלא התקיימה בין ילד לאביו
 • קרן יוקב בדרך למציאת שותף

  קרן יוקב, מנהלת שיווק בת 38 בראיון אישי על רצונה באב שותף להורות. ראיון אישי ישיר ופתוח על הדבר החשוב בחיים...
 • ראיון עם צאלה מיינרט

  במהלך עבודתה פוגשת צאלה מיינרט, ראש תחום הורות ומשפחה מכללת סמינר הקיבוצים, הרכבים מגוונים של הורות, ראיון מאיר

  עיניים על התובנות שלה בנושא הורות משותפת

 • האם הורות משותפת "בוערת" בכם?

  כתבה המאירה את הצדדים החשובים לפני שנכנסים לחיפוש שותף או שותפה להורות, את מידת המוכנות שלכם.
 • מה לומר בשיחת הטלפון הראשונה?

  השיחה הראשונה בטלפון אינה דבר טבעי ורגיל, שירלי גולן מעניקה טיפים חשובים כיצד לצלוח אותה בדרך לפגישה מוצלחת.
 • פגישה ראשונה-על מה מדברים?

  הנחיות ועצות מצויינות כיצד לעבור בהצלחה את הפגישה הראשונה בדרך להורות משותפת. זהו לא דייט רגיל, החשוב הוא מה לומר ואיך לנהוג. שירלי גולן במאמר מעשי זה מעניקה עצות והמלצות.

 • ג'יידייט או בייבי לי?

  שלוש מאות מילים ואולי יותר על ההבדל בין האתר המצויין לחיפוש אהבה לבין בייבי לי

 • הבנק הזה רע

  אולי בגלל השם המפוצץ "בנק", חומק לו בנק הזרע מהביקורת המתחייבת.
  הכתבה שלפנייכם מציגה באור בהיר את הקשיים העתידים לילד החסר דמות אב,
  ולא חוסכת ביקורת מהחברה השותקת לנוכח המצב.

 • שקרים שסיפרתי לעצמי בדרך להורות משותפת

  על שקרים עצמיים שרבים מספרים לעצמם כאשר נרשמים לאתר בייבי לי ומחפשים שותף או שותפה להורות.
  חשוב ללמוד עד כמה הדבקות במטרה חשובה כדי להצליח באתר.

 • ראיון: ליאת קרן, פסיכותרפיסטית לילדים.

  תובנות חשבות מפי ליאת קרן, פסיכותרפיסטית לילדים ונוער, על האופן הנכון להכיר להורות משותפת, ולגדל ילד באהבה.
 • אייל דותן מחפש שותפה להורות

  לאייל דותן נמאס, הוא קיבל החלטה שהוא שלם איתה, למצוא שותפה מולצחת להורות, ויש לו מה לומר לאם המיועדת, חשוב להקשיב לדבריו.
 • המלצות למציאת הפרטנרים הנכונים

  ראיון אישי עם שירלי אדלרסברג שלם, מאמנת אישית, המאירה נקודות חשובות התומכות בחיפוש יעיל של פרטנרים להורות. חשוב לקרוא..
 • הורות משותפת-לעשות את זה נכון

כניסת חברים

הירשם

עוד באתר